Miki Ryvola

Microsite hudebního alba
Microsite k nové swingové desce Mikiho Ryvoly. Stránka obsahuje ukázky písní, fotogalerii s fotkami z natáčení a odkazy na fyzickou i digitální distribuci alba.

Více informací
Pozdní sběr

Web hudební skupiny
Kromě informací o kapele, termínů vystoupení a dalších, obsahuje web jednoduchý e-shop a systém předprodeje lístků na koncerty. Web běží na upravené verzi mého redakčního systému pro kapely.

Více informací
Good Day Digital

Cloudová distribuce/záloha hudby
Tato služba nabízí digitální kopie legálně zakoupených CD. Díky ní uživatel jednoduše zadá kód, stáhne si MP3 nebo FLAC a může svou hudbu poslouchat kdekoliv, bez převádění formátů a obavy ze ztráty nebo poškození originálního disku.

Více informací
Cross Country

Web hudební skupiny
Web poskytuje kompletní informace o kapele, včetně nadcházejících koncertů, profilů muzikantů a ukázek tvorby. Redakční systém postavený na míru webu umožňuje spravovat novinky, koncerty a alba ve fotogalerii.

Více informací
Publikuj to!

Webová publikační platforma
Tato platforma slouží jako svobodné publicistické médium pro lidi, kteří si nechtějí zakládat vlastní blog, ale občas chtějí na internetu zveřejnit článek na zajímavé téma a následně ho sdílet napříč sociálními sítěmi.

Více informací
Firebolt

Redakční systém
Firebolt je experimentální redakční systém se snadnou obsluhou. Nabízí několik variabilních šablon, malý datový objem, je zdarma ke stažení a je velmi nenáročný na hardwarový výkon.

Více informací
eDuco

Studentský informační systém
Systém slouží především ke sdílení zápisků z hodin se spolužáky. Kromě toho umožňuje sdílení souborů a odkazů na zajímavé studijní materiály, správu financí, upozornění na blížící se testy a domácí úkoly.

Více informací