Návrh a design

Poradím vám se správným rozdělením webu do stránek a organizací ovládacích i obsahových prvků stránky. Grafický návrh webu vytvářím v programu Adobe Photoshop, z tohoto návrhu pak vzhled celého webu vychází. V rámci optimalizace pro mobilní zařízení s retina displeji dokážu dodat i vektorovou grafiku, která má tu výhodu, že se dá bezeztrátově zvětšovat v podstatě až do nekonečna, takže vše na webu bude krásně čitelné a ostré.

Kódování a programování

Ať už máte svůj nebo připravím grafický návrh já, vytvořím z něj šablonu pro budoucí web, která se bude později plnit daty z databáze. Ke kódování šablon používám jazyky HTML a CSS. Samotné programování probíhá v jazycích PHP pro serverovou čsát (tu uživatel nevidí) a JavaScript pro část klientskou (ta se provádí až u uživatele na počítači), například různé animace, fotogalerie, slideshow a další interaktivní prvky.

Moderní technologie

Při kódování šablon používám nejnovější standardy pro tvorbu webu, hlavně verze jazyka HTML5 a CSS3, které umožňují vytvářet animované prvky stránek a další zajímavé funkce a zlepšují čitelnost kódu jak pro člověka, tak pro vyhledávače, které tak snáze rozpoznají důležitý obsah na stránce.

Responzivní design

Smartphone nebo tablet s přístupem na internet má již dnes skoro každý a je potřeba na to myslet i při tvorbě webových stránek. Ty se musí umět přizpůsobit menším rozměrům daného zařízení tak, aby byly čitelné. Schválně si zkuste zmenšit okno prohlížeče nebo otevřít tyto stránky na svém smartphonu nebo tabletu... uvidíte, jak se správně chová plně responzivní web. S touto funkcí můžete počítat, ať už si objednáte webovou vizitku nebo plnohodnotný web.

Optimalizace pro vyhledávače

Zákazníci, fanoušci a uživatelé vás musí na internetu najít, k tomu slouží optimalizace pro vyhledávače (SEO). Mít kvalitní obsah leckdy nestačí, zvlášť pokud je web úplně nový. Díky SEO se vyhledávače snáze dozví, čím se váš web zabývá a dokáží ho lépe zařadit, návštěvníci pak snadno vaše stránky najdou mezi spoustou ostatních. Další optimalizace je možná pro sociální sítě, kdy web síti automaticky řekne, jaký obrázek se má u sdíleného odkazu zobrazovat a podobně...

Technická podpora

Potřebujete na svých stránkách něco změnit nebo upravit? Nabízím správu a technickou podporu webu. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně funkčnosti, potřebujete provést úpravu obsahu, pozměnit design, nebo jiné, obraťte se na mě... Kontaktní informace a formulář najdete na stránce Kontakt.